Lincoln – Drita, formacionet zyrtare

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Lincoln – Drita.

Sport

29/06/2018 19:28

Skuadra kampione e Kosovës, po kërkon kalimin në raundin e parë kualifikues në Ligën e Evropës.

Për ta bërë këtë, Drita duhet të mposht kampionët e Gjibraltarit, skuadrën Lincoln.

Ndeshja mes Lincoln dhe Drita, fillon nga ora 20:30./Lajmi.net/

Formacionet zyrtare: