Lexus me gjeneratë të re – Lajmi.net
Lexus me gjeneratë të re
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 15:30, 18 April 2018
Teksa pritet të zbulohet javën e ardhshme në Japoni, Lexus ka dhënë një ide se si do të jetë gjenerata e re e modelit ES.

Lexus ka zbuluar sedanin e saj të ri mesatar të ES në një imazh të vetëm, përpara një zbulimi të plotë në ekspozitën e makinave Pekinit javën e ardhshme.

Përshkruar si “më shumë se vetëm një fytyrë e bukur” në media, ES-ja ka parakolpin të ngjashëm me Lexus Spindle Grille, të rrethuar nga fenerët e ngjashëm me ato të sedanit më të madh LS.

Imazhi i vetëm i publikuar deri më tani i lë shumë vend imagjinatës se si do të jetë versioni i ri Lexus ES, teksa duhet pritur edhe një javë për të zbuluar “Fytyrën” e saj të vërtetë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO