Lewandowski rikthehet në stërvitjet e Bayernit (Foto)

Më në fund arriti dhe lajmi zyrtar, pasi sulmuesi polak, Robert Lewandowski është rikthyer në stërvitjet me skuadrën e Bayernit.

Sport

04/05/2015 14:39

Si duket, Robert Lewandowski do të jetë plotësisht i gatshëm për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës.

Kjo është vërtetuar edhe nga vet skuadra gjermane, ku me anë të një postimi në twitter, është konfirmuar rikthimi i sulmuesit polak në stërvitjet me pjesën tjetër të skuadrës.

Lewa si duket do të luajë ndaj Barcelonës, mirëpo në fytyrë do të jetë duke mbajtur një maskë mbrojtëse.

Lewandowski