Lëvizjet sensuale të Kejvinës para pasqyrës

Kejvina Kthella provokon me lëvizjet para pasqyrës.

ShowBiz

16/10/2019 14:37

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet joshëse, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka publikuar një video, në të cilën u shfaq e veshur më një fustan të shkurtër, në të cilin ekspozonte këmbët dhe gjoksin.

Teksa po filmonte veten para pasqyrës, Kejvina bënte lëvizje provokuese, duke treguar format perfekte trupore.

Paraqitje të tilla të Kejvinës i shohim shumë shpesh në rrjete sociale. /Lajmi.net/