Ledri dhe Sara puthje pasionante në prapaskenat e “Alba Festival”

“Alba Festival” ishte festivali që u zhvillua para disa kohësh në Zvicër. Numër i madh i artistëve të mirënjohur shqiptarë interpretuan këngët e tyre para një numri të madh të fansave, shkruan lajmi.net. E në mesin e këngëtarëve të cilit përformuan në këtë festival, ishte edhe reperi shqiptar Ledri Vula. Ai për emisionin “Mirage”, foli…

ShowBiz

29/07/2022 22:29

“Alba Festival” ishte festivali që u zhvillua para disa kohësh në Zvicër.

Numër i madh i artistëve të mirënjohur shqiptarë interpretuan këngët e tyre para një numri të madh të fansave, shkruan lajmi.net.

E në mesin e këngëtarëve të cilit përformuan në këtë festival, ishte edhe reperi shqiptar Ledri Vula.

Ai për emisionin “Mirage”, foli rreth planeve për aspektin personal dhe atë profesional.

E në prapaskenat e “Alba Festival” nuk munguan as puthjet e përqafimet nga Ledri dhe Sara.

Dyshja që shpesh herë komentohen për lidhjen e tyre, nuk hezituan në asnjë moment që të shprehnin dashurinë. /Lajmi.net/ 

YouTube player