Ledina Çelo me fjalë prekëse kujton nënën e ndjerë – Lajmi.net
Ledina Çelo me fjalë prekëse kujton nënën e ndjerë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:01, 12 February 2019
Ledina Çelo e ka kujtuar nënën e ndjerë.

Ledina Çelo përmes një fotografie në Instagram, e ka uruar nënën e ndjerë me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

“Më mungon…Urime ditëlindjen nënë! Shpresoj të të shoh një ditë!”, ka shkruar ajo.

Këngëtarja e postoi një fotografi të nënës, në të cilën vërehet qartë se Ledina e ka trashëguar bukurinë nga ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO