Ledina Çelo kthehet në kohë, publikon fotografi joshëse të realizuara vite më parë

Ledina Çelo ka hapur arkivat e fotografive.

ShowBiz

29/05/2019 12:09

Ledina Çelo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i ka realizuar vite më parë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në këto fotografi shfaqet atraktive me një minifund dhe bluzë të shkurtër, duke vënë në pah linjat trupore.

Këto imazhe, ajo i kishte realizuar në një fotosesionit me Fadil Berishën në vitin 2015 në Nju Jork.

Për ndryshe, Ledina prej kohësh nuk është aktive me projekte të reja muzikore, por po i përkushtohet familjes. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/ByCWAPwi88N/