Laura Fazliu e pafat, eliminohet nga Grand Prix i Austrisë

Laura Fazliu është eliminuar mjaft herët nga Grand Prix i Austrisë. Xhudistja kosovare u eliminua në raundin e dytë nga japonezja, Momo Tatsukaea. Ajo luftoi në kategorinë deri në 63 kilogramë, përcjellë lajmi.net. Kujtojmë që në garë vazhdojnë të jenë Akil Gjakova, i cili lufton për një vend në çerekfinale dhe Loriana Kuka ka arritur…

Sport

26/05/2023 12:55

Laura Fazliu është eliminuar mjaft herët nga Grand Prix i Austrisë.

Xhudistja kosovare u eliminua në raundin e dytë nga japonezja, Momo Tatsukaea.

Ajo luftoi në kategorinë deri në 63 kilogramë, përcjellë lajmi.net.

Kujtojmë që në garë vazhdojnë të jenë Akil Gjakova, i cili lufton për një vend në çerekfinale dhe Loriana Kuka ka arritur në rrethin e dytë./Lajmi.net/