Lajm i keq për Barcelonën në shortin e Ligës së Kampionëve (FOTO)

Barcelona do të jetë në vazon e dytë në shortin e Ligës së Kampionëve dhe rrezikon një grup të "vdekjes" në edicionin e ri.