Ky është supergoli i David Luizit (Video)

Mbrojtësi i PSG-s, David Luiz ka arritur të shënojë një supergol në takimin kundër skuadrës së Lensit.

Sport

07/03/2015 23:08

David Luiz arriti që në minutat e para të përballjes ta kalojë skuadrën e tij në epërsi falë supergolit të shënuar.

Ai lansoi një goditje të fortë dhe mjeshtërore me të djathtën e tij nga gjuajtja e lirë, duke e lënë të shtangur portierin kundërshtar.

YouTube player