Kush janë rep-artistët më të mirë shqiptarë? Flasin qytetarët

Qytetarët kanë treguar se kush mendojnë se janë rep-artistët më të mirë shqiptarë.

ShowBiz

09/03/2019 20:52

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët këtë javë janë pyetur se kush janë rep-artistët më të mirë shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Mendimet e tyre ishin nga më të ndryshmet, ata kanë dhënë emrat reperëve të preferuar dhe këngët që ua pëlqejnë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni se cilat ishin përgjigjet e qytetarëve në rubrikën “VoxPop”. /Lajmi.net/

YouTube player