Kush është ‘Spidermani’ i Çiljetës? (Foto)

Mashkulli i vetëm me të cilin po shoqërohet kohëve të fundit Çiljeta, është djali i saj.

ShowBiz

02/02/2016 16:39

 

Ajo pati bërë të ditur se ekziston dikush që ia ka rrëmbyer zemrën, por atë ende nuk e ka shfaqë në publik, shkruan lajmi.net.

Meqenëse është aktive në rrjete sociale, ajo shumë shpesh poston foto vetëm përkrah djalit.

Ndërkaq adhuruesit e saj mbeten në pritje për ta kuptuar se kush është burri që po e dashuron ajo, duke e ditur se Çiljeta mbetet femër shumë e kërkuar dhe duan ta kenë për vete shumë meshkuj./lajmi.net