Kur qentë ikin nga kafazi (Video) – Lajmi.net
Kur qentë ikin nga kafazi (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 22:23, 16 April 2018
Mary Elizabeth Hatch ka mbetur e hutuar, kur arrti në banesën e saj në Kentucky të Shteteve të Bashkuara, për ta gjetur të mbuluar nga puplat.

E tëra ndodhi pasi qentë e saj kishin ikur prej kafazit dhe nisën t’ia shqyenin jastekët e rinj, transmeton Telegrafi.

“Faji është te unë, është dashur të provoj e a kam mbyllur mirë kafazin”, ka shkruar ajo, në përshkrimin e videos.

Në anën tjetër, qentë dukej se kënaqeshin derisa shtriheshin dhe vraponin nëpër puplat e shumta që ishin shpërndarë në dysheme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO