Kur Atdheu ishte i revoltuar nga portalet

Pjesëmarrja në ‘Për’Puthen”, Atdhe Xheravinës i dha famë të madhe. Çdo lëvizje e tij u vendos në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, shkruan lajmi.net. Atdhe mori pjesë në emisionin ‘Mirage’, para disa kohësh ku u shpreh i revoltuar nga portalet. Kjo sipas tij tani është bërë e mërzitshme dhe e lodhshme. Për ta parë…

ShowBiz

29/07/2022 22:04

Pjesëmarrja në ‘Për’Puthen”, Atdhe Xheravinës i dha famë të madhe.

Çdo lëvizje e tij u vendos në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Atdhe mori pjesë në emisionin ‘Mirage’, para disa kohësh ku u shpreh i revoltuar nga portalet.

Kjo sipas tij tani është bërë e mërzitshme dhe e lodhshme.

Për ta parë deklaratën e plotë ndiqeni videon: 

YouTube player