Kujt po i´a shpreh dashurinë Blero? (FOTO)

Këngëtari Blero nuk po ndalet duke tërhequr vëmendjen e mediave dhe fansave. Ai së fundmi ka postuar një shkrim dashurie me dedikim

ShowBiz

24/04/2015 21:10

Është përfundimisht emri më i përfolur në mediat tona, bëhet fjalë për Blero Muharremin këngëtarin i cili momentalisht është emri i preferuar në skenën tonë

E Blero nuk po rri duarkryq, edhe Blero ngacmon vazhdimisht, nganjëherë përmes fotografive e nganjëherë përmes postimeve, por asnjëherë nuk rri pa u bërë lajm.

Kësaj radhe Blero ka lënë një postim dashurie i dedikuar dikujt, e meqë nuk ka shumë kohë që është ndarë nga aktorja Teuta Krasniqi, mendja të shkon se ky postim i kushtohet asaj, por vetë këngëtari nuk ka dhënë asnjë detaj. Transmeton lajmi.net

Shikoni më poshtë se çfarë ka shkruar Blero:

Blero