Të Infektuar: 1047

Të Shëruar: 794

Të Vdekur: 30

Kujdes në komunikacion, ja si goditet këmbësorja pasi kaloi rrugën pa shikuar

19:14 | 15 Shtator 2019

Një këmbësore është goditur nga vetura pasi kaloi rrugën pa e shikuar atë.

Gruaja po kalonte rrugën në autostradën Princes në Tempe të Sidnej të hënën, kur u godit nga vetura dhe u shtri në tokë, transmeton lajmi.net.

Ajo po kontrollonte telefonin para se të kalonte rrugën, duke dështuar ta dëgjonte zhurmën e veturës që po vinte drejt saj.

Ndiqini pamjet më poshtë për ta parë situatën në fjalë. /Lajmi.net/