Kosova – Malta, ja çfarë ndodhi pas fitores në “Fadil Vokrri”

8:09 | 12 Tetor 2018

Kosova mposhti Maltën me rezultat 3:1 në ballafaqimin e tyre në Ligën e Kombeve.

Kosova mposhti Maltën me rezultat 3:1 në duelin  tyre në Ligën e Kombeve.

Stadiumi “Fadil Vokrri” sërish krijoi atmosferë fantastike duke mbështetur ekipin drejt një fitoreje të re.

Por, festa vazhdoi edhe pas ndeshjes, përcjell “lajmi.net”.

Pas përfundimit të takimit, numri i madh i tifozëve të pranishëm në stadium e vazhduan festën në kafiteritë e kryeqytetit, të kënaqur me lojën dhe fitoren e re të Kosovës. /Lajmi.net/