Koha kur Loredana mori pjesë në klipin e Yll Limanit

Para plotë pesë vitesh, artisti shqiptar Yll Limani publikoi këngën ‘Ke pi sonte shumë’. Kjo këngë së fundmi është bërë virale në rrjetin social Tik-Tok, shkruan lajmi.net. Pasi në videoklipin e kësaj këngë ishte rep-artistja Loredana Zefi, e kjo e fundit në atë periudhë nuk ishte e njohur për publikun. Fansat vërejtën këtë detaj dhe…

ShowBiz

09/08/2022 18:12

Para plotë pesë vitesh, artisti shqiptar Yll Limani publikoi këngën ‘Ke pi sonte shumë’.

Kjo këngë së fundmi është bërë virale në rrjetin social Tik-Tok, shkruan lajmi.net.

Pasi në videoklipin e kësaj këngë ishte rep-artistja Loredana Zefi, e kjo e fundit në atë periudhë nuk ishte e njohur për publikun.

Fansat vërejtën këtë detaj dhe menjëherë publikuan pamje nga klipi i Yllit.  /Lajmi.net/

YouTube player