Klopp premton: Liverpooli do ta ketë paradën e titullit

9:41 | 3 Qershor 2020

Jurgen Klopp ka premtuar se Liverpool do të mbajë paradën e titullit, pa marrë parasysh sa kohë duhet të presin për të.

Reds janë vetëm dy fitore larg kurorëzimit me titullin e Premierligës, pas 30 viteve.

Dhe trajneri Klopp ka garantuar që tifozët do të kenë mundësi për të festuar sa më shpejt që të jetë e sigurt, përcjell lajmi.net.

Ai tha: “Mund të premtoj që nëse jemi kampion, atëherë do të ketë një paradë”.

“Kujt intereson kurdo që të jetë. Na duhet vetëm një ditë kur të gjithë kanë mundësi të dalin”.

“Ju festoni kurdo që të keni mundësi. Ju mund të gjeni zgjidhje në çdo situatë nëse dëshironi”, vazhdoi gjermani. /Lajmi.net/