Kjo fytyrë e vajzes 9-vjeçare ishte përdorur për të promovuar abortin, prandaj mami i saj bëri një hakmarrje brilante – Lajmi.net
Kjo fytyrë e vajzes 9-vjeçare ishte përdorur për të promovuar abortin, prandaj mami i saj bëri një hakmarrje brilante
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 22:51, 14 April 2018
Çdo nënë e vetme në këtë botë do t'a dojë atë që kjo mami bëri për vajzën e saj. Ju duhet ta shihni këtë.

Mediat sociale janë ndoshta një nga shpikjet më të mira moderne nga njerëzit. Por ndonjëherë mund të bëhen jashtëzakonisht të këqija.

Kohët e fundit, në Twitter është përdorur pamja e Sophias, një vajzë 9-vjeçare me aftësi të kufizuara për të promovuar abortin. Mendoni për prindërit e asaj vajze!

“Ajo kishte 22 operacione,” tha Weaver për CNN. “Ajo ka një tub të ushqyerit. Ajo ka dy deformimeve dhe sindromës Rett “, shtoi nëna e saj.

Ka postuar shumë tweeta në mbështetje të vajzës së saj.

“E kam bllokuar atë. Unë vetëm shpresoja se ishte zhdukur “, tha nëna. “Por nuk u hoq kurrë. Llogaria mbeti. “Weaver thoshte se Twitter madje i kishte dërguar një mesazh duke thënë se posti nuk shkelte politikat e tyre. Koha kaloi, por Twitter ishte ende në lartësi, dhe llogaria e dëmshme pas saj ishte ende aktive.

Në fund, Twitter duhej të fshinte postin dhe të pezullonte llogarinë! /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO