Të Infektuar: 102.742

Të Shëruar: 89.141

Të Vdekur: 2.105

Kjo është sfida më e re në rrjetet sociale

14:56 | 14 Prill 2020

Legjenda e gjimnastikës Simone Biles i ka vënë botës një sfidë.

Simone Biles i ka vënë një sfidë të re, kjo përfshin veshjen e një palë pantallonash duke përdorur vetëm këmbët tuaja, ndërsa qëndroni në duar, transmeton lajmi.net.

Shumë njerëz provuan ta bëjnë këtë sfidë, dhe disa nga ata ja dolën me sukses, madje edhe gra shtatzëna provuan ta bëjnë atë.

Një sfidë nga një legjendë gjimnastike siç është Biles duhet të jetë e pamundur për ne njerëzit normalë. /Lajmi.net/