Kjo është nota e Ronaldos pas dështimit nga penalltia

Portugalia ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Botës, edhe pas barazimit 1:1 me Iranin.

Sport

25/06/2018 22:06

Ricardo Quaresma shënoi për Portugalinë.

Në këtë ndeshje, Cristiano Ronaldo dështoi të shënonte nga penalltia.

Notën e Ronaldos dhe të tjerëve mund ta shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/