Kjo Arta nuk është normal, ja si dukej dikur e si është tani

Arta Nitaj është një nga modelet më të komentuara kosovare.

ShowBiz

20/11/2021 18:04

Modelja me prejardhje nga Peja komentohet shumë për stilin e jetesës dhe luksin që shfaq në çdo imazh, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera ajo përflitet shumë edhe për pasuritë trupore dhe bukurinë që posedon.

Por a ishte gjithmonë e tillë modelja?

Në një foto që po qarkullon kohët e fundit në mediat rozë vërhet dukshëm ndryshimi i madh i modeles siç ishte dikur e siç është tani.

Sigurisht kjo falë ndërhyrjeve të shumta që ka bërë në trup e fytyrë./Lajmi.net/