Kida ndryshon ngjyrën e flokëve, kështu duket tani

Këngëtarja Orhidea Latifi- Kida, ka ndryshuar stilin e flokëve.

ShowBiz

30/04/2018 21:03

Nga një zeshkane seksi ajo është rikthyer në një brune tërheqëse, shkruan lajmi.net

Ndryshimin e bërë, Kida e ka ndarë me ndjekësit në Instagram ndërsa duket shumë e kënaqur me pamjen e re.

Ajo ka ndryshuar edhe për nga linjat trupore duke u shndërruar në një femër tejet tërheqëse.

Sa u përket projekteve muzikore, kënga ‘Ti’ është e fundit që e ka publikuar ndërsa ka pranuar komente të shumta pozitive dhe klikimet në kanalin zyrtat në Youtube nuk kanë munguar./Lajmi.net/