Këto materiale mund t’i ndiqni të premten në emisionin “Mirage”

Emisioni “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, vjen sërish këtë të premte në ekranet tuaja.

ShowBiz

11/05/2022 21:02

Materiale të reja dhe emra të njohur të estradës të ftuar, do të jenë pranë jush këtë javë, shkruan lajmi.net.

E këto janë disa nga materialet që mund ti ndiqni të premten:

Ekskluzive: Gjithçka nga dasma e Robin Krasniqit e Marigonës.

Vox Pop: Unikkatil apo Fero, kë preferojnë qytetarët?

Në rubrikën “Kë Zgjedh” këtë javë përgjigjet Xheisara Frisko.

Të gjitha këto i kuptoni të premten nga ora 18:10 në T7 dhe kanalin e Lajminet në Youtube, nën prezantimin e Engjëllusha Cakaj dhe me producent Butrint Pasjaqa. /Lajmi.net/

YouTube player