Këto janë vajzat finaliste të Rita Orës në X Factor UK (VIDEO)

Rita Ora ka bërë përzgjedhjen e tri vazjave që do të performojnë në netët 'live' të X Factor UK.

ShowBiz

26/10/2015 11:29

Pas një maratone të përzgjedhjeve mes shumë talentësh, shou i talentëve X Factor UK kanë zgjedhur më në fund se kush do të performojë në netët finale të këtij edicioni.

Këtë vit ky program ka ndryshuar pak formatin, duke i komplikuar gjërat edhe më shumë, gjë që nuk është pritur mirë nga shikuesit, transmeton lajmi.net.

Rita është trajnere e grupit të vajzave, ndërsa pas një lum mendimesh e emocioneve, Lauren Murray, Lousia Johnson dhe Keira Weather është treshja me të cilat Rita do të paraqitet në netët ‘live’./Lajmi.net

YouTube player
YouTube player
YouTube player