Këto janë tiparet e Dr. Florit që djemtë e WSF i shohin tek fëmijët e shokut të tyre të ndjerë

Mysafir në emisionin 'Mirage' i cili vjen në kuadër të lajmi.net ishin djemtë e grupit 'West Side Family'.

ShowBiz

24/06/2018 22:42

Para kamerës sonë ata folën për karrierën muzikore, jetën private dhe zbrazëtinë e madhe që u ka lënë Dr. Flori, miku i tyre tashmë i ndjerë, shkruan lajmi.net

Gjatë intervistës ku edhe zbuluar shumë të pa thëna, djemtë e WSF flasin edhe për tiparet e Dr. Florit që ata i shohin tek fëmijët e tij.

Për këto dhe detaje të tjera interesante, mos e humbisni intervistën e plotë./Lajmi.net/

YouTube player