Këto janë 5 fotografitë më të pëlqyera në Instagram gjatë vitit 2017 – Lajmi.net
Këto janë 5 fotografitë më të pëlqyera në Instagram gjatë vitit 2017
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 17:00, 1 January 2018
Nga rrjetet sociale më të famshme dhe më të përdorura është rrjeti social Instagram.

Instagrami – rrjeti social për postimin e fotografive është ndër më të përdorurit nga rrjetet sociale, me mbi 800,000,000 përdorues në mbarë botën, transmeton lajmi.net

Gjatë këtij viti, sigurisht ju keni marrë dhe keni bërë shumë pëlqime në Instagram, keni ndjekur miqët dhe njerëz të famshëm, aktorë, këngëtarë, sportistë të ndryshëm.

Në uebfaqet e teknologjisë, janë publikuar fotografitë më të pëlqyera gjatë këtij viti dhe pikërisht pëlqimet tuaja janë ato që i kanë bërë të zënë vend në këtë listë./Lajmi.net/

2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 11.14 million likes

3. Selena Gomez (@selenagomez) – 10.4 million likes

 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

4. Beyoncé (@beyonce) – 10.28 million likes

5. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 8.25 million likes

 

So happy to be able to hold the two new loves of my life 🙏❤

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO