Këta do të jenë prokurorët përgjegjës për komunikim me gazetarë – Lajmi.net
Këta do të jenë prokurorët përgjegjës për komunikim me gazetarë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 18:35, 14 June 2018
Këshilli Prokurorial i Kosovës ka emëruar prokurorët të cilët do të jenë përgjegjës për komunikimin me media. Ky vendim është marrë sot në mbledhjen e 153 të Këshillit.

Prokurorët e emëruar për komunikim me media:

Besim Kelmendi në Zyrën e Kryeprokurorit të Shtetit

Sylë Hoxha në Prokurorinë Speciale

Xhevdet Bislimi në Prokurorinë e Apelit

Ibrahim Berisha në Prokurorinë Themelore të Prishtinës

Petrit Kryeziu në Prokurorinë Themelore të Prizrenit

Ersan Qavolli në Prokurorinë Themelore të Pejës

Zejmie Kelaj në Prokurorinë Themelore të Mitrovicës

Jetish Maloku në Prokurorinë Themelore të Gjilanit

Burim Çerkini në Prokurorinë Themelore të Ferizajit

Armendi Zenelaj nga Prokuroria Themelore të Gjakovës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO