Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez – Lajmi.net
Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:36, 15 April 2019
Bebe Rexha së fundi ka performuar në Francë.

Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan lajmi.net.

E veshur kuq e zi, këngëtarja shqiptare performoi gjithë energji në skenë, ndërsa i gjithë publiku po këndonin bashkë me të.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Last Hurrah”, këngë e cila është pëlqyer shumë në publik. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO