Kështu duken aktorët e Titanic pas 17 vitesh (Foto)

Kurrë nuk lodheni duke parë aktorët e preferuar të filmit shumë të dashur për ju “Titanic”.

ShowBiz

04/12/2016 17:13

Dhe, sot mund t’i shihni aktorët dhe aktoret e këtij filmi se si kanë ndryshuar në pamje pas gjithë këtyre viteve .

“Titanic” është një film amerikan nga James Cameron që u shfaq në vitin 1997.

Eshtë një nga filmat më të suksesshëm në histori. /RTV21