Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Kështu do e transformojë Mercedes-i këtë model të 50’ave

19:44 | 25 Maj 2020

Dizajneri sugjeroi pamjen e një versioni modern të makinës së kultit Mercedes në profilin e tij “Instagram”.

Mercedes 300 SL Coupe është një nga makinat më të dëshirueshme të të gjitha kohërave, transmeton lajmi.net.

Dizajni i tij ende lë shumë adhurues të veturave sot pa frymë, dhe duket se ka ardhur koha për versionin e tij modern.

Disenjatori Oscar V postoi idenë e tij përmes profilit në Instagram dhe versioni modern i Mercedes 300 SL duket vërtet mahnitës. /Lajmi.net/