Të Infektuar: 106.192

Të Shëruar: 97.057

Të Vdekur: 2.202

Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit

13:31 | 1 Gusht 2020

Foto: Instagram

Vesa provokoi ndjekësit me një imazh në Instagram.

Vesa Smolica ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e shtrirë në krevat, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh, këngëtarja ishte veshur shkurt, duke vënë në pah belin e sheshtë dhe këmbët seksi.

“Bakllava e bajramit”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, që e publikoi me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Kujtojmë se “N’shpirt” titullohet kënga e fundit nga Vesa Smolica, ndërsa pritet të sjell këngë të reja. /Lajmi.net/