Këngëtarja befasohet nga gjesti i zjarrfikësve (Foto)

Julka Gramo ka mbetur shumë e befasuar nga një intervenim i zjarrfikësve dhe policisë së Shqipërisë.

ShowBiz

05/12/2016 20:58

Kjo se, një veturë ishte në prag të djegies mirëpo ishte intervenimi i forcave emergjente të cilët kanë shmangur me të keqën, shkruan lajmi.net

Për këtë gjest, Julka ishte mjaftë falënderuese edhe pse vetura nuk ishte e saj. Ajo në Instagram ka hedhur një foto nga vendi i ngjarjes ku thotë ‘Bravo Çuna’.

Raste të tilla jo shpeshherë shihen në Kosovë dhe Shqipëri!/lajmi.net

zjarrfiksat-shuajne-makinen-qe-gati-po-digjej