Këngët e Semit apo Trixës, ja se cilat i zgjodhi Anxhela Peristeri

ShowBiz

21/05/2022 17:39

Këtë të premte u transmetua episoda e katërt e emisionit “Mirage”.

Materiale të ndryshme dhe të ftuar vip ishin pjesë e këtij edicioni, shkruan lajmi.net.

Në rubrikën “Kë zgjedh” e ftuar ishte këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun, Anxhela Peristeri.

Semin apo Beatrixin?, këngëtarja tregoi se kë do pëlqente ta dëgjonte në këtë kohë.

E për ta kuptuar këtë shikoni videon më poshtë:  /Lajmi.net/

YouTube player