Kënga e Butrintit për një ditë kap milionëshin – Lajmi.net
Kënga e Butrintit për një ditë kap milionëshin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:53, 16 May 2018
Dje ka lansuar projektin e ri.

Këngëtari kosovar, Butrint Imeri edhe kësaj here ka ‘goditur’ me këngën e re “Ma cherie”, shkruan lajmi.net

Ky projekt ka një ditë që është publikuar por vetëm për kaq pak është pëlqyer tejet shumë nga publiku, ku tashmë ka arritur të kap një milionëshin e klikimeve.

Nuk është hera e parë, pasi që këngët e tij dëgjohen dhe shndrrohen në hite gjithnjë.

Vlen të ceket se në këtë projekt Butrinti i këndon dashurisë, nga pozita e një djali të cilin e ka lënë e dashura. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO