Kendall Jenner të brendshmet në pah në një mbrëmje në Paris (Foto)

Kendall Jenner mahnitëse në Paris.

ShowBiz

01/10/2015 10:42

Modelet dhe e gjithë vëmendja e përcjellësve të modës kanë zbarkuar në Paris gjatë javës së modës në kryeqytetin Francez.

Ajo që ka arritur të kthejë sytë kah vetja është modelja më e kërkuar e momentit, bukuroshja Kendall Jenner në një darkë me kolegen Gigi Hadid, transmeton lajmi.net.

Kendall ka dalë në një veshje të zezë të tejdukshme nga koleksioni më i fundit i Balmain, me të cilën i janë dokur të gjitha të brendshmet./Lajmi.net

2CF1894C00000578-3255407-image-m-25_14436465737982CF1808300000578-3255407-image-a-1_1443645716228 2CF1896600000578-3255407-image-m-14_1443646075519 2CF18C4700000578-3255407-image-a-15_1443646084375

2CF187A600000578-3255407-image-a-8_1443645894510

2CF1AD8800000578-3255407-image-m-53_1443647531944