Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Kapi me dhëmbë bishtin e tij, ky është veprimi qesharak që bën më pas

12:15 | 22 Prill 2019

Gjarpri dhe bishti i tij jo çdoherë kanë pasur raporte të mira në lojërat e telefonave të vjetër.

Megjithatë, një qen nga Misisipi i Shteteve të Bashkuara, del të ketë provuar të kundërtën, transmeton lajmi.net.

Në momentin që ai kapë me dhëmbë bishtin e tij, mbeti aq i habitur sa që nuk di çfarë të bëjë, sa që vendos të dalë krejtësisht nga dhoma.

“Sikur dëshiron të thotë, se bishti është i imi dhe nuk i takon askuj”, është një ndër komentet që ka rënë në sy pas shpërndarjes së videos.

Ndiqeni videon e plotë për ta parë momentin qesharak. /Lajmi.net/