Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Kanita drejt tregut ndërkombëtar

19:40 | 24 Maj 2019

Kanita po ecën me hapa të sigurtë drejt tregut ndërkombëtar.

Kanita ishte mysafire sonte (e premte) në “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur për suksesin e projektit të fundit si dhe për planet rreth këngëve të reja.

Kur jemi tek projektet e reja, këngëtarja tregoi se a e ka synim tregun ndërkombëtar dhe çfarë të rejash ka në këtë drejtim.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Kanita. /Lajmi.net/