“Kam nevojë për seks”, kërkesa e çuditshme e studentit të UP-së (Foto) – Lajmi.net
“Kam nevojë për seks”, kërkesa e çuditshme e studentit të UP-së (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:40, 16 April 2018
Mund të keni parë sjellje dhe dëgjuar fjalë të çuditshme nga studentët, por një kërkesë e tillë e hapur, nuk është dëgjuar më parë.

Në njërën nga sallat e Fakultetit të Filologjisë, në mur një student ka shkruar: “Kam nevojë për seks”, duke lënë ngjitur poshtë edhe numrin e telefonit.

Fotografia është dërguar nga një lexues i Lajmi.net i cili ka treguar se kjo ka ndodhur në njërën prej sallave të Fakultetit të Filologjisë.

Foto:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO