Juventus 3:1 Napoli, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Juventusi ka arritur të përmbys rezultatin ndaj Napolit, për të fituar 3:1 ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Sport

28/02/2017 22:54

Dybala me dy gola dhe Higuain me një, shënuan në fitoren e Napolit.

Golin e vetëm për Napolin e shënoi Callejon./Lajmi.net/

Vlerësimet e lojtarëve:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6