Ja si do të duket iPhone 8 (Video)

Dizajni i këtij telefoni do të jetë krejtësisht i veçantë.

Auto & Tek

01/03/2017 15:46

Është ridizajnuar komplet trupi i iPhone-t, transmeton lajmi.net

iPhone 8 ka një trup prej xhami, ndërsa pjesa e brendshme është prej çeliku.

Ndërkaq, për pamje më të mirë, është ndërtuar linja e antenave. Ekrani është i mprehtë, më i mirë dhe më i pastër. Kamera është 16MP/12MP

Për të gjitha detajet e këtij telefoni, shikoni videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

YouTube player