Ja se si e kalon jetën e natës Adriana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi para pak muajsh konfirmoi ndarjen nga futbollisti afrikan, Keith Groeneveld.

ShowBiz

07/05/2022 22:53

Sipas imazheve të fundit aktorja duket nuk po e përjeton shumë rëndë ndarjen, shkruan lajmi.net.

Në videot e fundit të publikuara në “InstaStory”, aktorja shfaqej duke u argëtuar me miqtë e saj.

E veshur atraktive dhe me grim të lehtë, aktorja dukej shumë e lumtur.

Ndryshe aktorja është nënë e katër fëmijëve nga martesa e parë. /Lajmi.net/