Ja kur lansohet kënga e re e Miriam Canit – Lajmi.net
Ja kur lansohet kënga e re e Miriam Canit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:39, 8 November 2018
Po rikthehet me këngë të re.

Këngëtarja nga Shqipëria, Miriam Cani pas një kohe të gjatë po rikthehet me projekt të ri muzikor për të gjithë fansat e saj, shkruan lajmi.net

Meqë së fundmi solli një set fotografik të veçantë duket se këto imazhe i ka përdorur edhe në videoklipin e ri që lansohet nesër.

“Nesër në Parajsë”, shkruan ajo.

Miriami gjatë kësaj kohe më shumë i është përkushtuar familjes së saj, vajzës Amelia.

“Dhurata” dhe “Meteor”, janë dy këngët e fundit të lansuara nga ajo që kanë marrë miliona klikime në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Neser .. #NëParajsë

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO