Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Ja ku po pushon heroi i Shqipërisë (FOTO/VIDEO)

23:19 | 5 Korrik 2016

Futbollisti i Kombëtares, Armando Sadiku i ka rezervuar vetes disa ditë pushimi dhe relaksimi.

Golashënuesi i njohur, është nisur drejt Ibizës ku shkruan se është duke u argëtuar pa masë me miqtë e tij.

Disa nga lojtarët e Kombëtares në këtë periudhë po shijojnë pushimet, e ndërkohë presin edhe ofertat nga ekipe të njohura.

#vacation #goodtimes #goodfriends @pajtimbadalli #ibiza2016 . #AS10 #bomber . ??☝?️☀️??

A video posted by Armando Sadiku (@armandosadiku_10) on