Ja emrat e binjakëve prishtinas që u martuan bashkë (Foto)

Fotografia që po bënë bujë në rrjete sociale, e vëllezërve binjakë që u martuan me motrat binjake tashmë dihet për emrat e tyre.

Lajme

18/08/2015 13:43

Familjarët e tyre kanë treguar për lajmi.net se në të majtë, kur shkoni fotografinë, janë Tefiku dhe tashmë bashkëshorten e tij Imranen, ndërsa në të djathtë janë Hakifi me tashmë bashkëshorten Elhamen.

Ndërsa, në fotografinë ku janë edhe motrat tjera binjake si mysafire të tyre, në të majtë është Anisa ndërsa në të djathtë është Lejla./lajmi.net

binjaket binjaket