Ja çfarë ka shkaktuar tërmeti nepër lokale në Japoni, pamje nga kamerat e sigurisë

Termeti i cili ka goditur Japoninë mbrëmë ishte 7.4 shkallë të rihterit dhe ka shkaktuar jo pak dëme.

Fun

22/11/2016 02:40

Ndërsa, kamerat e sigurisë në lokale dhe vende të ndryshme kanë kapur pamjet të cilat i ka shkaktuar tërmeti, transmeton lajmi.net

Shikoni videon: