Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Izolimi në shtëpi – Nadal sfidohet nga motra e tij, tenis në kopsht

20:45 | 4 Prill 2020

Rafael Nadal ka gjetur kundërshtar edhe në kohë karantine.

Izolimi në shtëpi duket se nuk është aq monoton për ikonën spanjolle të tenisit, Rafael Nadal.

Reketi spanjoll ka gjetur konkurrencë edhe brenda shtëpisë së tij. Motra e Nadal ka kontestuar aftësitë e spanjollit me reket.

Në një video të publikuar nga ‘El Chiringuito’ shihen Nadal dhe motra e tij tek improvizojnë një ndeshje tenisi, me disa karrika që luajnë rolin e rrjetës.

Shikoni më poshtë videon dhe vlerësoni kush del fitues. /Lajmi.net/