Irlanda supergol Suedisë (VIDEO)

Irlanda ka kaluar në epërsi ndaj Suedisë. Hoolahan e ka shënuar një gol të bukur për 1:0 në fillim të pjesës së dytë.

Sport

13/06/2016 19:07

http://www.dailymotion.com/video/x4g620d_wesley-hoolahan-goal-hd-ireland-1-0-sweden-13-06-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.