iPad Pro: Një shikim nga afër pajisjes së re të Apple (Foto)

Nuk ka dyshim se iPad Pro është iPad-i më i fuqishëm dhe më i madh që Apple ka krijuar ndonjëherë.

Auto & Tek

11/09/2015 10:56

Ekrani 12.9 inç, në fakt, është më i madh se i laptopëve më të vegjël të Apple, dhe me 2742 x 2048 pikselë, është gjithashtu me kualitet të lartë.

iPad Pro vjen me dy vegla shtesë. Tastierën e mençur e cila na ngjason me tabletin Surface të Microsoft, dhe lapsin e Apple, i cili është ndryshimi më i madh, transmeton Lajmi.net.

Shikojeni se si duket iPad Pro, me fotografi tashmë zyrtare dhe të kualitetit të lartë:

apple-hands-on-128 apple-hands-on-132 apple-hands-on-163apple-hands-on-86 apple-hands-on-95 apple-hands-on-97 apple-hands-on-108 apple-hands-on-1251ipad-1 1ipad-2